Elfelejtettem a jelszót

Főoldal
Főoldal : Megyei Mezei futóverseny

Megyei Mezei futóverseny

Március 31.: mint minden évben, most is megrendezésre került a Megyei Mezei Diákolimpia verseny, amely az általános iskolás gyerekek számára biztosít versenyzési lehetőséget! Iskolánkat 18 gyerek képviselte! 9 leány és 9 fiú öregbítette iskolánk hírnevét! Természetesen csapat versenyben is képviseültük magunkat! 2 leány, illetve 2 fiú csapattal neveztük be a versenybe! Versenyzőinket a III. és a IV. kategóriába sorolták!

III. kategóriába sorolt lányoknak (1997-1998) 2000 métert kellett lefutniuk. Juhász Leila a 2. helyezést érte el, míg Szabó Kitti a 4. helyezést! Lakatos Andrea a 11., Szabó Zsófia a 12. helyen ért célba! Lányok meggyőző fölénnyel nyerték a csapatversenyt, ami azt jelenti, hogy ők automatikusan bejutottak az Országos Döntőbe! Ugyanebben a korcsoportban a fiúknak már 2500 métert kellett futniuk! E korcsoportban született fiúink közül Ecsedi Gábor 5. helyével érte el a legjobb helyezést! Adorján Márk a 8., Varga Krisztián a 23., míg Szedlacsek Mátyás a 31. helyen futott be! A fiúk a csapatversenyben a 3. helyezést érték el! Sajnos így a fiúk nem jutottak tovább az országos döntőre, de így is szép eredményt értek el!

A IV. kategóriába sorolt lányoknak (1996-1995) a III. kategóriás fiúkhoz hasonlóan 2500 métert kellett futniuk! Gaál Izabella versenyét követően a dobogó legalsó fokára állhatott, míg Osváth Krisztina a 6., Becző Alexandra a 7., Pesti Enikő a 10. helyen ért célba! A lányok a csapatversenyben fölényes előnnyel az első helyen végeztek, ami azt jelenti, hogy 1 hét múlva ők is utazni fognak az Országos Mezei Futóversenyre! Ugyanebben a kategóriában a fiúknak már 3000 méter volt a táv! Itt is sikerült szép eredményeket elérni, hiszen Juhász Balázs a 2., Páskuly Gergő az 5., Székely Gergő a 10., Gáspár Dávid a 12. (!), Szedlacsek János a 30. helyen futott át a célvonalon! A fiúknak így csapatban megdöbbentő előnnyel a dobogó első fokára kellett felállniuk, így ők is elutaznak majd társaikkal Gödöllőre! Gratulálunk versenyzőinknek az elért eredményekhez és Jó felkészülést kívánunk az Országos Mezei Futóversenyre!

Átláthatóbb eredményekért katt ide (hamarosan)