Elfelejtettem a jelszót

Főoldal
Főoldal : Oxigén Kupa 6. forduló

Oxigén Kupa 6. forduló

Március 6.: elérkeztünk az Oxigén Kupa 6. és egyben utolsó fordulójához is. A szokásos időpontban és helyen (Debrecen) került megrendezésre! A körülmények elviselhetőek voltak: napsütéses pálya, de egyes helyeken hideg szél hátráltatta versenyzőinket a jobb idők és pozíciók elérésében. Ez a forduló különös fontos volt, hiszen egyes kategóriákban még kiélezett verseny folyt a végső győzelemért!

Mindkét versenyzőnk 2,5 km távban indult (Juhász Leila és Juhász Balázs). Ez a verseny tökéletes volt a Mezei Megyei, illetve a Mezei Országos futóverseny felkészülésére, bár Balázsnál ez a táv még jócskán elmarad az éles versenyben futott távaktól! Mindkét versenyzőink kiváló idővel és helyezéssel ért célba, hiszen mindketten kategóriájuk között az első helyen értek be a célba. Így Leila megnyerte a 2,5 km-t futó lányok bajnokságát, míg Balázs a fordulók során több távban is indult, így több kategóriában is pontot ért el (2,5 km, 5 km, 10 km)

Ezzel a befejező sorozattal egy olyan őszi-téli-tavaszi évszakokban tartó bajnokságnak lett vége, amely mindkét Juhász felkészülését segítette a fontosabb tavaszi versenyekre. Remélhetőleg minél több tapasztalatot is szereztek az olykor elviselhetetlen időjárási körülmények között megtartott versenyeken. Gratulálunk Leila és Balázs kitartó és sikeres versenyeihez és reméljük, hogy ősszel ugyanilyen szervezett verseny fogad minket!

Esemény képeinek megtekintéséhez katt ide!

Átláthatóbb eredményekért katt ide! (hamarosan..)